Ma neki Francuz <3

I dok te gledam,

ti se samo smiješ.

Hvataš mi ruku,

rijećima me griješ.

 

A tako sam tiha,

plašna i sama,

ti ne znaš, da budi

se rana starih dana.

 

Zar ćeš kao jesen,

da pređeš u zimu?

Izgubiš se na putu

i obučeš u tišinu?

 

A ti se samo smiješ,

rijećima  me griješ,

hvataš mi ruku

i škakljiš po struku.  

 

PS: To je SOS, Hoće li on ikada progovoriti? :)

Mavrica_

Komentiranje je zaprto!

Mavrica_
Napisal/a: Mavrica_

Pesmi

  • 16. 02. 2012 ob 12:14
  • Prebrano 904 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 158.55

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!