
Brata vprašam,
katera od mojih pesmi
mu je najljubša.
Vse so mi ljube,
mi pravi.
Vse so moje nečakinje.
Vse imajo tvoj pogled.
Luštno
, eeh, tudi jaz bi rada imela takega brata
!
Lp, breza
:) res je fajn bratec...
Če pa že nimaš brata, Breza, imaš pa nas, tvoje pesniške sestre in brate...in mislim, da veš, da so nam zelo všeč nečakinje, ki imajo tvoj pogled :)
LP, sestrca Majda
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!