Nečakinje

Brata vprašam,

katera od mojih pesmi

mu je najljubša.

Vse so mi ljube,

mi pravi.

Vse so moje nečakinje.

Vse imajo tvoj pogled.

ob potoku - Majda Kočar

breza

Poslano:
11. 02. 2012 ob 13:59
Spremenjeno:
11. 02. 2012 ob 14:23

Luštno smiley, eeh, tudi jaz bi rada imela takega bratawink!

Lp, breza

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
11. 02. 2012 ob 14:22
Spremenjeno:
12. 02. 2012 ob 09:56

:) res je fajn bratec...

Če pa že nimaš brata, Breza, imaš pa nas, tvoje pesniške sestre in brate...in mislim, da veš, da so nam zelo všeč nečakinje, ki  imajo tvoj pogled :)

LP, sestrca Majda

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

ob potoku - Majda Kočar
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar

Pesmi

  • 11. 02. 2012 ob 12:06
  • Prebrano 998 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 374.56

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!