Moj stih ne mara...

Moj stih ne mara več besed;

rad pel bi le še srčne vzdihe.

Pisati, pisati spet in spet,

zakaj, čemu te plitke stihe?

 

Kako me je usoda zvila,

da sem sploh padel v tole godljo

in z nekaj verzi - kaplijc črnila

naj izpovedal življensko bi zgodbo?

 

Morda pa srce še meni neznane,

silne nekoč odkrije globine-

takrat čisto nova pesem nastane

in Večnost bo njeno nesmrtno ime!

Matej Krevs

Komentiranje je zaprto!

Matej Krevs
Napisal/a: Matej Krevs

Pesmi

  • 05. 02. 2012 ob 23:54
  • Prebrano 665 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 263.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!