
Zaspane moje so oči.
Odprem fb, da jih zbudi.
Dodam še jaz kak komentar,
nato pa igra me potegne.
In že se ura več ne vleče
ampak prekleto hitro teče.
Igram, ko jutro se budi,
a meni se še nič ne spi.
Kazalec proti tretji vleče,
jaz pa z rezultati nimam sreče.
Ponavljam igre in bentim,
samo še eno, samo še tole,
ta res je zadnja, si govorim.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Antonija
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!