Zasvojenost

Zaspane moje so oči.

Odprem fb, da jih zbudi.

Dodam še jaz kak komentar,

nato pa igra me potegne.

 

In že se ura več ne vleče

ampak prekleto hitro teče.

Igram, ko jutro se budi,

a meni se še nič ne spi.

 

Kazalec proti tretji vleče,

jaz pa z rezultati nimam sreče.

Ponavljam igre in bentim,

samo še eno, samo še tole,

ta res je zadnja, si govorim.

Antonija

Komentiranje je zaprto!

Antonija
Napisal/a: Antonija

Pesmi

  • 23. 01. 2012 ob 21:49
  • Prebrano 851 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 159.52

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!