NAŠA RAZPOTJA

        NAŠA RAZPOTJA

 

Ni dneva, da ne stopim na križišča,

ki vznemirijo moj notranji brevir

vsaki čas vidim ali čujem

kako si med sabo ustvarjamo prepir.

 

Preizkušal bi, vendar težko je uzreti

grenkobno stopnjo medsebojnih mej

obenem vem da vse, kar nosi negativno,

rojeva v sebi tudi pozitivni klej.

 

Zlahka se les z lesom lepi,

a človek že v krvi nosi moč,

da vse drugačno napada, odstranjuje

kaj šele, če ga oblizne medosebni strup.

 

Vsako zlo se bo sesedlo vase,

še ljubezen nosi v sebi sodbe moč

vmes nas čas z vso močjo udarja,

pustimo mu naj bo na obeh straneh navzoč.

 

 

tomi

Komentiranje je zaprto!

tomi
Napisal/a: tomi

Pesmi

  • 15. 01. 2012 ob 20:09
  • Prebrano 696 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 247.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!