
Novo leto se vdihne, ko staro izdihne,
moje izdihe vdihnejo drevesa,
njihovi izdihi mojim vdihom ženejo kolesa.
Dobrodošla, ja vsaka kitica je svoja pesem, tale je še kar, ni čisto kot bi rad.
Drugih dveh pa se morda kdaj lotim.
Hvala za stik.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!