
Naj dopišem še eno verzijo:
decembrska noč
hrib si z belo baretko
pokriva plešo
(škoda bi bilo, da jo izgubim);)))
Lp, Lea
Lea, tale mi je bolj všeč, res bi bilo škoda, če bi jo izgubila
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Lea199
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!