turobno jutro zemlja brezskrbno smrči pod kosmi vate
Lea199
Poslano: 08. 12. 2011 ob 20:12 Spremenjeno: 08. 12. 2011 ob 21:23
Hvala ajda,
jokam od veselja, ker si tako zlata.
Danes verjetno ne, jutri upam na nov haiku:)
Hvala:)
Lp, Lea
Všeč mi je 1
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Lea199
Pesmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!