NIČ
Odločil sem se
Da napišem pesem
Brez idej in smisla
Mečem besede na papir
Ni začetka in zaključka
Samo skupek črk
Kdo bo to bral
Me niti ne zanima
Moja duša je lažja
Jaz pa ponovno
Nisem napisal nič
Matej_Krusic

Napisal/a: Matej_Krusic
Pesmi
- 06. 12. 2011 ob 12:27
- Prebrano 799 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 300.71
