
imam globoke misli
v plitvi glavi
potem sem visok
kakor Triglav
vendar samo človek
ki piše občutke
včasih puhle
drugič globoke
to je pesem ki bo pozabljena
morda prečrtana
a ni važno
vem da sem majhen
ko si bom to priznal
bom čutil olajšanje
pisal sem
in pisal bom
v takšnem stanju kot sem danes
ali pa takšnem kot bom jutri
vseeno mi je
Mojmir, všečna.
Mogoče bi bilo bolje, če bi jo zaključil z olajšanjem, zadnji del pa zbrisal. Počakaj še na kakšno mnenje, da se ne prenagliš.
Lp, Mezopotamsky
sedaj ko berem bi bilo mogoče boljše če vso pesem postavim v prvo osebo kaj meniš
Se strinjam, o koncu pa mogoče še kdo kakšno zine : )
če bo kdo bo .... če ne pač ne..... kaj moreš saj veš danes je predvolilni molk:))
Ja, pa še prav imaš.
Sicer pa še vedno lahko vsako pesem popraviš nekoč v bodočnosti, ko jo ponovno prebiraš (ali pa tudi ne). Včasih je dobro malce časovne distance.
Bom kar danes volila...obkrožujem tvojo pesem :))) LP, OP
vsaka tvoja pesem ima želo :)) ...super je!
lp
ac
aco trudim se da ima samo ne uspeva vedno a jebiga tak je lajf:))
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Mojmir
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!