GLOBINA PLITVINE

imam globoke misli
v plitvi glavi
potem sem visok
kakor Triglav
vendar  samo človek
ki piše občutke
včasih puhle
drugič globoke

to je pesem ki bo pozabljena
morda prečrtana
a ni važno
vem da sem  majhen
ko si bom to priznal
bom čutil olajšanje

pisal sem
in pisal bom
v takšnem stanju kot sem danes
ali pa takšnem kot bom jutri
vseeno mi je

 

Mojmir

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
03. 12. 2011 ob 08:55

Mojmir, všečna.

Mogoče bi bilo bolje, če bi jo zaključil z olajšanjem, zadnji del pa zbrisal. Počakaj še na kakšno mnenje, da se ne prenagliš.

Lp, Mezopotamsky

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:16

sedaj ko berem bi bilo mogoče boljše če vso pesem postavim v prvo osebo kaj meniš

 

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:20

nekako tako se mi je zazdelo malo boljše

Zastavica

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:28

Se strinjam, o koncu pa mogoče še kdo kakšno zine : )

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:35
Spremenjeno:
03. 12. 2011 ob 09:43

če bo kdo bo .... če ne pač ne..... kaj moreš saj veš danes je predvolilni molk:))

Zastavica

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:43

smiley Ja, pa še prav imaš.

Sicer pa še vedno lahko vsako pesem popraviš nekoč v bodočnosti, ko jo ponovno prebiraš (ali pa tudi ne). Včasih je dobro malce časovne distance.

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:45

imaš prav

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
03. 12. 2011 ob 09:59

Bom kar danes volila...obkrožujem tvojo pesem :))) LP, OP

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 10:00

:))))) hvala za tvoj glas

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
03. 12. 2011 ob 10:04

:)

Zastavica

aco ferenc

Poslano:
03. 12. 2011 ob 12:38

vsaka tvoja pesem ima želo :)) ...super je!

lp

ac

Zastavica

Mojmir

Poslano:
03. 12. 2011 ob 12:47
Spremenjeno:
03. 12. 2011 ob 22:47

aco trudim se da ima samo ne uspeva vedno a jebiga tak je lajf:))

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Mojmir
Napisal/a: Mojmir

Pesmi

  • 03. 12. 2011 ob 08:31
  • Prebrano 1108 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 500.59

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!