Sledim
Za teboj hodim,
za ščit te uporabim
kadar se vzpenjaš
na nevarne stene,
ko se prijemaš klinov
in premočen od muke
me vlečeš za seboj.
Za mano ni nikogar,
nihče ne hodi
za najinimi stopinjami,
le midva hitiva.
IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 29. 11. 2011 ob 13:06
- Prebrano 830 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 273.52
