
Ko opazujem to pisano naravo,
imam v mislih mnogo stvari:
sprašujem se, če je še kaj
bolj živega in živahnejšega
kot je ta barvna prevleka?
Lahko bi spraševal ljudi,
kaj si mislijo
in bi različne odgovore dobil.
Toda verjamem, da je še dosti
lepih življenjskih podob in oblik.
To so prav ti posebneži:
ljubezen, dobrosrčnost
ter resnična sreča.
Prav imaš. Narava je vidni del notranjega kipenja, ki ga doživi le tista duša, ki zna razumeti padle duše.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!