Po joku morja hodim

Po joku morja hodim.

Ah! Kako slani so dotiki

globoke vode v meni.

Temnjave in skrivnosti

me želijo

kot jaz njih.

Zamižim.

Ne bom več gledala tega sveta.

 

ob potoku - Majda Kočar

tomi

Poslano:
26. 10. 2011 ob 17:56

V polarnosti življenja se smukamo kot gliste v zemlji in iščemo svoj delček hrane za lastno dušo in kanček ljubezni.Le volja nam je dana in nič drugega pri rojstvu, da bi ozarili svojo posebnost radi katere smo se utelesili.Tomi

 

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
26. 10. 2011 ob 21:42

Tomi,

lepo si zapisal....tale moja zelo, zelo davna, stara pesem dokazuje prav to...vedno znova odpiramo oči...v ta svet in sebe...drugačnega

Lep pozdrav, OP

Zastavica

menišček

Poslano:
27. 10. 2011 ob 11:54
Spremenjeno:
27. 10. 2011 ob 11:54

Lepa pesem in naj bo temnih potapljan čimmanj.

Zadnja dva verza, razmišljam, kaj, če ni to dvakrat isto povedano, na krajši in daljši način. Se učim in lahko, da se motim.

Lp, Joži

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

ob potoku - Majda Kočar
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar

Pesmi

  • 26. 10. 2011 ob 15:55
  • Prebrano 908 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 442.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!