Hiša

Puščam jutranje sledi

izpod deževne strehe

stare prenovljene hše

z novo fasado,

ki je kraljevala na istem mestu

in dajala dom nepoznanim stanovalcem.

Reka, ki teče kot je tekla že stoletja

in ljudje, ki so v vročini hodili še z dežniki.

Zdaj so odprti le še takrat ko pada dež.

Zdaj smo v njej novi stanovalci,

s sličnimi potmi in drugimi ključi.

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 06. 09. 2011 ob 05:08
  • Prebrano 716 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 185.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!