
ja, rešitev je v vododpornem pudru oz. ne-umivanju.
še boljša rešitev, ki se jo ženske rade poslužite, je pa neobremenjenost z videzom.
:))
lp
Prav imaš, Brundo. No, jaz sem s pudrom skregana, kot vidiš, tudi z aforizmi, he he ...
LP, spominčica
oni drugi tvoj aforizem, pravilneje rečeno - prvi, ker drugi je tale in prvi je drugi, se mi zdi kar prepričljiv.
:)
lp
Hvala za iskrenost. Tistemu prvemu je botrovala notranja tišina konfliktov ... prej pa seveda izrečene besede ...
LP, spominčica
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: spominčica
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!