
Kako naj te pokopljem,
saj živ si v meni - čutim te…
Kako naj te zagrebem,
ko ti s prsti brišem prstnè solzè…
Kako naj te pozabim,
ko iz mojih prs si srkal med za sè…
Kako naj rož natrosim ti na ustna siva,
ko sladkost poljubov iz njih sem pila…
Kako naj iztrgam te iz srca,
ko čutim tvoj utrip sred mojega neba…
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: dana63
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!