O dudah

No, pa dajmo malo o dudah...

Prva je materina, vsi vemo kako...

Druga duda so igračke za cuzanje,

tretja duda so polakirani nohti,

in kričeči lak polakira bele zobe.

Ni slaba lizika za prvo pomoč,

škode pri njej se ne spozna,

zato odvisneži od dude kupite si jo.

Zaljubljenci imajo dudo na jeziku,

francoski trening obratov dveh  dud je to.

IŽ-lev

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
30. 07. 2011 ob 19:05

Hehe Irena, dobro je to o dudah, posebno tista mora biti fajn o zaljubljencih, drži se jo in naj ti jo nihče ne sune:))), lp adisa

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
30. 07. 2011 ob 19:10

Oj Adisa, lepo pozdravljena

Me veseli, da je zanimivo. Ja, tisto je treba pazit, dobesedno, imaš prav.

Bodi lepo, lep pozdrav

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 30. 07. 2011 ob 18:08
  • Prebrano 655 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 254.44

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!