
všeč mi je norost razklane noči. Čestitam.
Brainstormer
Meni tudi, če jo preživim ...
Hvala!
Lep pozdrav,
Ignis
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ignis
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!