Forum

modricvet - virtualne pesniške zbirke na pesem.si

Čestitke za čudovite  zbirke tvojih pesmi !!!

lp, adisa

 

Lea199

Poslano:
22. 07. 2011 ob 16:23

Modri cvet,

čestitke tudi od mene:)

Lp, Lea

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
25. 07. 2011 ob 17:52

Modri cvet, res si se super potrudila! Pregledno, zanimivo in bralcu prijazno. Čestitke tudi v imenu uredništva.

Za tiste, ki se ne znajdete najbolj, še link:

http://www.pesem.si/modricvet/zbirke

Veliko užitkov pri branju, Modricvet, tebi pa še veliko navdiha!

Lp, Ana

Zastavica

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
27. 07. 2011 ob 19:34

Čudovito Modri cvet, meni so tudi zelo prijetne tele zbirke. Čestitke!

LP, Marko

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!