Ob tebi
Ne želim sveta,
ker prevelik je zame
le dopusti mi, da bivam v tvojem,
ker v njem nekaj veljam.
igor žuravlev

Napisal/a: igor žuravlev
Pesmi
- 16. 07. 2011 ob 18:52
- Prebrano 925 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 291.22
