Povsod polno cvetja,
v nosnicah čutim bližino poletja,
moja misel je vedra,
mogoče razposajena,
kje si bila ljubezen zatajena?
Oh, ti ljubezen,kje se potikaš,
se mi izmikaš!?
Pa vendar s pomladno sapo si prišla,
stekla sem k tebi kot otrok,
in zdaj te v sebi čuvam,
te z mojim dragim delim,
vsakega dne se veselim.
Vse je lahkotno,
tu je čmrlj,tam mravlja
oh kje sploh so problemi!?
V človeku, ki ne ljubi!
bi dejala in...
še zanj ljubezen poiskala.
Alba