Vakuum

bila sem sama,

okoli mene vetrič,

ptičji dreki,

spotaknila sm se,

fuknila po tleh,

jebemu boga,

u kurac ta proklet vakuum,

v meni so garači,

v meni je kri,

kmalu se bo prelila,

se spremenila v scalnico,

jebat ga,

to delajo mamila,

to delajo hinavci,

to delajo pedofili,

to dela oblak,

ki ga ni,

višje sile ni,

pa stare razdrapane babe,

z rožnimi kranci u rokah,

nej uci pocrkajo,

in kaj bo potem,

potem bo vakuum,

potem bo nula,

bom kar končala,

vsem želim prijetne praznike,

pa pejte na metelkovo po metadon,

ful seka,

vakuum,

vakuum,

v flaši sadjevca,

v moji nogi,

v moji po ribah smrdeči pizdi,

uh,

pa še srat me je prijelo,

adijo,

(maligne tvorbe),

blond barve.....

Neža Matjaževič

Ana Porenta

urednica

Poslano:
04. 07. 2011 ob 19:09

Pozdravljena, Neža, evo, tole se mi je zdelo prav obetavno:

bila sem sama,

okoli mene vetrič,

ptičji dreki,

spotaknila sm se,

fuknila po tleh,

jebemu boga,

u kurac ta proklet vakuum,

v meni so garači,

v meni je kri,

nadaljevanje pa, žal (še vedno) isto preigravanje že kar naprej pripovedovanega - cepetaš na mestu (kar se pisanja tiče) - ostajaš na površju! - poskusi napisat enkrat OBČUTJA od znotraj, ne z nekimi naštevanji izločkov itd. itd.

No, še posebej bi bilo fajn, če se kdaj oglasiš, sicer se nam res ne bo zdelo več pametno razpredat o tvojem pisanju, saj ni odziva.

Lep pesniški pozdrav,

Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Neža Matjaževič
Napisal/a: Neža Matjaževič

Pesmi

  • 03. 07. 2011 ob 21:44
  • Prebrano 869 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 62.63

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!