Zate bi...

 



Napisala bi ti najlepšo pesem,



Izpovedala jo z vsemi besedami, ki jih premorem



pa ne bom, ker bi oskrunila občutek,



ki ga je pustil najin sprejem.



Zdaj pišem pesem sebi;



za uvod izberem laž, se vanjo potopim, obmolčim…



Konca ni…občutim pesem, ki bi jo želela dati tebi.

Maya mavrična popotnica

Komentiranje je zaprto!

Maya mavrična popotnica
Napisal/a: Maya mavrična popotnica

Pesmi

  • 25. 06. 2011 ob 13:17
  • Prebrano 797 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 91

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!