
Izbrisan uporabnik
Ruj!
Kul mi je tale pesem, bi pa predlagal par popravkov (do boljše teče, nč druzga)
Možgani se trgajo po šivih
prodirajoča svetloba iskri
oči so zazrte navznoter
v glavi zori nov dan -- da se znebiš riiiime
Žarek ovija vsako misel
ne da ji postanka
dotika ne da - ne rabiš ponavljat 'ne da'
lijoča sijina sveta ne pozna -- sinjina?
Ni več noči
svoboda telesa pretesna
matrica idej je razbita
nova resnica prilita je vate -- jaz bi tudi to rimo črtal
Eksplodiral je svet -- raje Svet je eksplodiral
Čas je v krog -- v krogu? ali čas je krog?
Fuzija biti, zdaj žge -- morda prestavit žge iz zadnje vrstice
tvoje možganske niti -- rimi biti - niti se mi zdi fajn, ker poudari ključni besedi
super Gnu,
zelo sem vesel tvojega odziva tudi pa tvojih predlogov, VSE BOM UPOŠTEVAL, pustil bom le besedo sijina (ki ni beseda sicer) pa vseeno - ker bi jo rad izrazil kot žensko obliko (nadobliko, nadpojavnost) predmeta - pojava sij. kot božanstvo sija
hvala ti in lp ![]()
se mi je zdelo, da je sijina namenska :)
fajn bodi!
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!