Implozija

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

Y

Y

Poslano:
14. 06. 2011 ob 15:06
Spremenjeno:
31. 03. 2012 ob 19:09

Ruj!

Kul mi je tale pesem, bi pa predlagal par popravkov (do boljše teče, nč druzga)

 

 

Možgani se trgajo po šivih

prodirajoča svetloba iskri

oči so zazrte navznoter

v glavi zori nov dan -- da se znebiš riiiime

 

Žarek ovija vsako misel

ne da ji postanka

dotika ne da   - ne rabiš ponavljat 'ne da'

lijoča sijina sveta ne pozna -- sinjina? 

 

Ni več noči

svoboda telesa pretesna

matrica idej je razbita

nova resnica prilita je vate -- jaz bi tudi to rimo črtal

 

Eksplodiral je svet -- raje Svet je eksplodiral

Čas je v krog        -- v krogu? ali čas je krog?

Fuzija biti, zdaj žge  -- morda prestavit žge iz zadnje vrstice

tvoje možganske niti -- rimi biti - niti se mi zdi fajn, ker poudari ključni besedi

 
 
Tega ne delam pogosto, tko da upam da je kul :)
Ne,  nimam uredniških ambicij cool
 

Zastavica

÷

÷

Poslano:
14. 06. 2011 ob 15:54

super Gnu,

 

zelo sem vesel tvojega odziva tudi pa tvojih predlogov, VSE BOM UPOŠTEVAL, pustil bom le besedo sijina (ki ni beseda sicer) pa vseeno - ker bi jo rad izrazil kot žensko obliko (nadobliko, nadpojavnost) predmeta - pojava sij. kot božanstvo sija

 

hvala ti in lp wink

Zastavica

Y

Y

Poslano:
14. 06. 2011 ob 16:09

se mi je zdelo, da je sijina namenska :)

fajn bodi!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 14. 06. 2011 ob 10:59
  • Prebrano 1096 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 296

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!