Bojim se

Kdo si?

Me slišiš?
Hej, kam si se skrila?
Pogrešam te in rada bi te zopet odkrila.
Ne, bojim se!
Strah me je ljudi, odgovornosti, življenja,
V meni se krešejo neskončna trenja.
Rada bi sijala,
Odprla svoj čudovit cvet in ponudila med.
…..toda ne, ne,
Nočem, da bi me spet kdo utrgal,
me zaprl me v samoten svet!

milagros

Komentiranje je zaprto!

milagros
Napisal/a: milagros

Pesmi

  • 23. 04. 2008 ob 20:19
  • Prebrano 852 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 255

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!