Vražji lesk

Pojma nimaš
kako bi trpel,
ujet na statvah mojih želja,
prepreden s prsti mojih strasti,
omamljen z vonjem jasmina v laseh,
okovan vse dokler ne bi spregledal,
vražji lesk v črnih očeh
in bližnjic tega sveta pogube,
pojma nimaš,
bil bi kakor jagnje žrtvovan
v ognju strasti,
škoda bi te bilo,
kako zelo si srečen,
kako prekleto si lahko srečen,
pojma nimaš.

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 21. 04. 2008 ob 16:33
  • Prebrano 942 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 250

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!