Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
MAMI V ONOSTRANSTVO
Komentarji (0)
MAMI V ONOSTRANSTVO
PRIHAJAŠ V MOJE SANJE,
SAMO JAZ VEM ZANJE.
VEŠ, DA ME BOLI,
KER TE TUKAJ VEČ NI.
Z LJUBEZNIJO IN BOLEČINO MISLIM NATE
IN NOSIM NA GROB CVETJE ZATE.
jana
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
jana
Pesmi
13. 04. 2008 ob 17:52
Prebrano 771 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 178
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!