:))))) svetovno si to izpeljala že dolgo se nisem pri katerem Haiku
tako nasmejal pa še resničen je malo krut in žalosten vendar je že
splošno znano da se žalosti najraje smejimo .
Bravo čestitam še 1 x
upam da ga bodo tudi uredniki opazili in saj veš _________
Saj veš, pomlad, kratka krilca, vetriči... Imaš pa prav, tudi od tega, da pač koža ima komaj vidne črtice da tudi mislit, pa čeprav to še nič ni tragičnega. Bomo videli, pa vseeno hvala ti za dobre želje in nasmeh.
ta pevec ima še večji talent od mene, on vsaj zna zapet na zvočnik... Ja, samo me čudi kak to da moški tega nimate? In če je res, potem ga je tudi prva Eva tudi imela....