Forum

Senryu 5 -Lea

Senryu 5 avtor Lea199

lepa

kaj pa takole:

pesem zvonov
po prekrokani noči
pere možgane

:))
 

Lea199

Poslano:
01. 05. 2011 ob 20:22

Oj, Gnu:)

Kaj pa vem,
prenašati mačka v glavi je predvsem zelo boleče.
V resnici, pere, dobro bi bilo oprati glavo od oznoter;)
Vendar ne vem, če bi bilo dovolj;))

Zastavica

Y

Y

Poslano:
01. 05. 2011 ob 20:24

saj, meni tudi pere možgane vsak dan en ogromen zvon ki ga vidim direktno skozi okno..
Po prekrokani noči pa sploh :)

Zastavica

Lea199

Poslano:
01. 05. 2011 ob 20:39

hvala enako, ga imam samo čez cesto ... ;)

kaj pa če je vse res;)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!