Forum

noktural za črne hraste dusann

Dušan, tale tvoja pesem NOKTURAL ZA ČRNE HRASTE je pa drugačna od tvojih dosedanjih, kot da je našla nov izzraz! Odlično!



Daj mi dovoljenje za popravo sledečega:

prisesam se vate --- vsesam se vate ali pa prisesam se nate


namreč:
- prisesati se na nekaj
- vsesati se v ...



LP, lidija
 

DUSANN

Poslano:
07. 04. 2011 ob 21:06

Lidija hvala. tole bo ok: vsesam se vate


Lp. DUSANN

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!