Forum

Legyjeva prva zbirka pesmi: PLIMA ŠEPETANJ

Pozdravljeni,

izšla je pesniška zbirka našega člana Legyja / Damjan Japelj: Plima šepetanj. Izdala jo je Fontana (Koprska literarna revija). Spremno besedo je napisala Magdalena Svetina Terčon. Zbirka je razdeljena na sedem pesniških poglavij, in prvo se prične tako:
lepo te je božati
čeprav sploh še ne obstajaš
pesem


Več pa (zaenkrat) ne povem ;-) Najbrž se da zbirko naročiti pri Fontani - morda nam pa Legy sam izda, kako pridemo do nje?

V imenu uredništva iskrene čestitke k prvi zbirki pesmi, Legy! Še veliko navdiha!

Ana
 

Lea199

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:20

Čestitke Legy:)

Lp,Lea

Zastavica

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:21

ooo super!! :)

čestitke!
:D

lp S.

Zastavica

Legy

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:38

Hvala Ana, Lea, Teja. :)

Seveda sem zelo ponosen na mojo prvorojenko. Že sedaj ste vabljeni na predstavitev, ki bo predvidoma 18. maja v knjigarni Libris v Kopru. Podrobnosti oziroma uradno vabilo pa, ko bo znano kaj več. Vesel bom vašega obiska!

Zbirko lahko dobite kar pri meni - kogar zanima ([email protected]).

Lep dan vsem!

Legy

Zastavica

brezno

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:40

Čestitke mojster. Za predstavitev pa, kot bi angleži rekli, break your leg legy !

LP, brezno

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:49

Čestitam, Legy.

Kerstin

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
29. 03. 2011 ob 21:55

In jaz tudi:)
lp, adisa

Zastavica

Srečko Luštrek

Poslano:
30. 03. 2011 ob 07:56

čestitke ob izidu novorojene prvorojenjke!

lp

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
30. 03. 2011 ob 08:00

Dobro jutro Legy in ČESTITKE ZA PRVO PESNIŠKO ZBIRKO.

lp, hope

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
30. 03. 2011 ob 08:52

Legy,

Iskrene čestitke in vse dobro.

Lp, Igor

Zastavica

ajda

Poslano:
30. 03. 2011 ob 08:54

Čestitke Legy za prvorojenko!

lp, ajda

Zastavica

Y

Y

Poslano:
30. 03. 2011 ob 09:40

Bravo Legy,

enkrat sem slišal da moraš v življenju
posaditi drevo
napisati knjigo
in imeti otroka.

Upam da bo tvoje delo še naprej tako plodno!

lp, gnu

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
30. 03. 2011 ob 09:46

Bravo, še en pesemsijevec z zbirko!
Čestitke še z moje strani, Legy.
LP, kidija

Zastavica

DUSANN

Poslano:
30. 03. 2011 ob 11:20

Čestitam Legy! Lepo, da si izdal zbirko. Fetiš mora biti, morda ni lepšega, ko človek ovohava vonj svežega papirja, otipava črke.

Lp. DUSANN

Zastavica

Nemo

Poslano:
30. 03. 2011 ob 11:26

Čestitke Legy!! ;)

LP
Nemo

Zastavica

valjo

Poslano:
30. 03. 2011 ob 12:14

Iskrene čestitke, Legy.

Lp, valjo

Zastavica

Legy

Poslano:
30. 03. 2011 ob 18:11

Res iskrena hvala še enkrat vsem za čestitke! Upam, da boste 18. maja kaj na Obali... :)

gnu

Aha, zanimivo. Prvi dve kljukici torej imam že... gremo naprej :)

Lep dan!

Legy

Zastavica

breza

Poslano:
30. 03. 2011 ob 19:36

Super, Legy, čestike tudi z moje strani in še veliko navdiha!

Lp, breza

Zastavica

Srečko Plahutnik

Poslano:
30. 03. 2011 ob 21:52

Čestitam, Legy.

Lep pozdrav. srečko :)

Zastavica

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
31. 03. 2011 ob 02:09

Se pridružujem čestitkam in lep pozdrav na Obalo!
mezopotamsky

Zastavica

murka

Poslano:
01. 04. 2011 ob 11:32

Legy, čestitam! Za drevo in za knjigo, za tisto, največje, pa še bom!
Naj tvoja knjiga lepo shodi!

lp, murka

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!