Poslano:
30. 01. 2011 ob 21:44
tnx, je kar hecno, ja.
lp
Poslano:
30. 01. 2011 ob 21:45
no v končnem smislu res... :)
ko se človek že zjoče ;)
lp
Poslano:
30. 01. 2011 ob 21:47
tudi tragikomično, ja
Poslano:
30. 01. 2011 ob 21:48
mhm
Poslano:
30. 01. 2011 ob 21:54
evo, cenjeni Ruj bi zdaj morda rekel:
Ω
b
rfp
(pojma nimam, kaj pomeni)
Poslano:
30. 01. 2011 ob 22:03
mogoče tržno komično-tragično ... če misliš na množenje t. podčrtank ;)
Pepi ...sam si rekel, da se podle misli množijo... :)))
lp
ac
Poslano:
30. 01. 2011 ob 22:05
Poslano:
30. 01. 2011 ob 22:07
Preračunavam...
Poslano:
30. 01. 2011 ob 22:15
...ta zadnji Frrr pa ni bil vreden zadnjega šusa do polnoči :)
lp
ac
Poslano:
30. 01. 2011 ob 22:25
bv sploh zraven kej komentirat.
:))
Komentiranje je zaprto!