Poslano:
14. 01. 2011 ob 08:41
Všeč mi je
0
Poslano:
14. 01. 2011 ob 10:47
;-) ja, Dušan, veliko nostalgije nosi , res hvala, lp, ela
Všeč mi je
0
Poslano:
14. 01. 2011 ob 12:52
Ela , ravno pravo mero sentimentalnosti je v njej, da mi je super sedla v titlico. Si jo prebrala? LP Ivana
Všeč mi je
0
Poslano:
14. 01. 2011 ob 13:09
TAM SVA OSTALA, ko sem se vprašal kje bi v nežnem sentimentu v tej pesmi ostal ZDAJ, bi brez treh zadnjih vrstic mirno končal: TAM SVA OSTALA Čestitke ELA.
Všeč mi je
0
Poslano:
14. 01. 2011 ob 15:15
hvala Svit,...hvala anavi lep pozdrav obema, ela
Všeč mi je
0
Poslano:
14. 01. 2011 ob 20:43
Lepa pesem, tudi moje čestitke:) Lp, Lea
Všeč mi je
0
Poslano:
15. 01. 2011 ob 13:56
hvala Lea, L.P. Ela
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 01. 2011 ob 11:01
Ela, zadela si v samo srce brezčasja ljubezni, ki jo človeško bitje tako tipično pozabi nositi s seboj! Ampak, na srečo, je to isto bitje izumilo pesem, ki ga preko pesniškega navdiha posameznika, občasno spomni na to in ga ponese nazaj v zibelko brezčasja! Prekrasna pesem, Elči ;)! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 01. 2011 ob 17:33
hvala ti Gabrijelč.. ;-)....od srca hvala lp
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!