Forum

Lahko noč in Insomnia, Ajrin in Kerstin :)

LAHKO NOČ... avtor Ajrin

in takoj nato

INSOMNIA avtor Aleksandra Kocmut - Kerstin

Take reči me vedno presunejo. :) Insomnio sem napisala, preden sem pogledala v seznam najnovejših pesmi na pesem.si. Odločila sem se, da jo kar dam na portal, zato sem šla takoj na zavihek Nova pesem. Šele ko sem jo oddala in šla pogledat v seznam pesmi, sem videla, da je tik pred menoj Ajrin oddala pesem
Lahko noč (vsem, ki ne morejo zaspati).
:)
Insomnia je nespečnost.

Da ne govorim o tem, da se rimava. Ajrin pa Kerstin. :)))

Skratka, zanimivo.

Kerstin
 

Lea199

Poslano:
04. 01. 2011 ob 20:27

Res zanimivo, podobne stvari se velikokrat dogajajo in ne samo v poeziji.

Obe pesmi sta mi všeč. Tudi jaz bi lahko pisala o nočeh, ko ne spim. Vendar mi ni hudo, zrem v strop in pesnim. Veliko teh nočnih pesmi do jutra pozabim, sem pa tja katera izmed njih najde pot na pesem.si.:)))

Lp, Lea

Zastavica

Ajrin

Poslano:
07. 01. 2011 ob 21:19

ja tudi tvoja pesem insomnia mi je všeč,

zanimivo je tudi da sva isti letnik 1976....


vidim , da imaš zelo bogat bogat repertoar poezije in literarnosti

bom si vzela čas in malo prebrala


vse lepo in še naprej veliko poetskih navdihov in plodnosti!!!! Ajrin

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!