Forum

Zakaj je izginil Aforizem 66

Prosim uredništvo portala, da pogleda zakaj moj aforizem 66 ni na voljo v rubriki PESMI. Imam ga pa v moji zbirki na Moji strani. Bil je poslan pred nekaj minutami in je kar uizginil nekam?

Hvala in pozdrav, Ivana
 

anavi

Poslano:
18. 12. 2010 ob 18:48

Se opravičujem Aforizem 67 ni viden.

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
18. 12. 2010 ob 20:10

jaz ne vidim nobene napake, aforizem je viden.
LP, lidija

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!