Pesem o sreči

Spiš.
Gledaš galerijo zaprtih oči.
S tabo sem postala
zbiralka nasmehov.
Stresa me nemir in
hladi me soba kustosinje.
Smejoča usta postavljam na ogled,
režeča spravljam v depoje.
Naj mi kdo, prosim,
zapoje pesem o sreči!

Zalka Grabnar

Komentiranje je zaprto!

Zalka Grabnar
Napisal/a: Zalka Grabnar

Pesmi

  • 09. 04. 2008 ob 13:49
  • Prebrano 2276 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 283

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!