Forum

XIII. SAMOGOVOR

In potem se bovi šli
variacije na temo življenja.
Pridi, da se postarava skupaj.

Uredništvo, help! A lahko prosim tegale škratka z "bovi" popravite v bova ?

In hvala za črtice pod pesmijo. Pašejo :)))

lep vikend, s pripetim soncem (kar kje)

Teja
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!