Forum

VSILJIVI PODNAJEMNIK - DUŠAN

VSILJIVI PODNAJEMNIK avtor DUSANN
Domiselno povedano, vsekakor spoznanje, ki, če ne prej, dozori z leti,
čestitke.
 

DUSANN

Poslano:
21. 09. 2010 ob 08:07

Hvala Svit! Se mi je zdelo zanimivo, pa sem zapisal.

Lep dan, DUSANN

Zastavica

Svit

Poslano:
21. 09. 2010 ob 09:07

S PSIHO se ti je posrečilo odzrcaliti eno najbolj perečih vprašanj: če sem do sebe prizanesljiv in ljubeč, sem zmožen biti tudi do drugih. Akcija vedno povzroča reakcijo, od njene vsebine so odvisne posledice, to danes več ali manj vemo vsi, le v praksi so še precejšnje vrzeli.

Zastavica

DUSANN

Poslano:
21. 09. 2010 ob 20:23

Prav imaš Svit. Vse to dela razdejanja našim življenjem, zato je toliko ločitev in gorja. Najhuje so prizadeti otroci. Jaz sem se včasih cinično smejal pozitivistični literaturi ( seveda je tudi tu polno plevela), imel sem jo za bedarijo. Enak odnos sem imel do religije. Dobro si vkapiral PSIHO, brez "vidnih metafor". To je tema o kateri bi lahko ure in ure razpravljala.

Lp. DUSANN

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!