Lidija, ne zameri mi, da bom napisala komentar, ki gre bolj za
cepca oz. tepca, ki bi ga bilo treba nalomit, da bi dihal s
škrgami, mislim, da imam prav, da je jasno, da je spet mlatil po
zelo dobri pesmi.
Lidija, saj vem, samo včasih človeka zagrabi jeza, ko se pojavi gajžla tam, ko ji niti pod razno ni mesto. In pesem diha s polnimi pljuči in tako je prav:).
morske deklice dihajo s škrgami, koze nore pa za ovratnik ... meni se je enkrat v nepalu celo zdelo, da diham skozi rit. vsi torej dihamo. še kaktusi. tudi skozi pesmi.