Forum

Platno, poezija in zvoki kitare

Naš dogodek bo v sredo, 28. julija v Ljubnem ob Savinji
Slikarji se bodo zbrali ob 9:00 v Vrbju, pod kozolcem in ustvarjali do 16:00 ure. Ko bodo dela končana jih bodo "dali v štant", to pomeni obesili v kozolec.
Ob 18:00 se pridružijo literati in kantavtor in skupaj z zgodbo v sliki speljemo večer ustvarjalnih zvokov in potez.

Vsak prebere 2-3 pesmi ali pa insert iz proznega besedila.

Vmes bomo vgradili zvoke kitare in poetične pesmi. Po uradnem delu je dovoljeno prepevanje, branje in vsesplošno druženje ob pijači s še kakšno avtohtono pogostitvijo.

Vabljeni bralci in poslušalci.

Prireditev poteka v sklopu Flosarskega bala. Poln program Flosarskega bala je tukaj (klikni).
 

Gregor Grešak

skrbnik

Poslano:
24. 07. 2010 ob 13:26

Zemljevid do kraja dogodka:
http://bit.ly/d44vbS

Zastavica

ajda

Poslano:
25. 07. 2010 ob 12:52

Gregor, ne mi rečt, da sem bukova:)))))))). A pesmi berejo tisti, ki tudi ustvarjajo zgodbo v sliki ali kdorkoli pride? No, malček razlage, prosim:))).

Lp, ajda

Zastavica

Gregor Grešak

skrbnik

Poslano:
25. 07. 2010 ob 18:20

Pesmi berejo tisti, ki jih pišejo :)

Člani pesem.si smo izrecno vabljeni s strani g. Slavice Tesovnik, ki dogodek organizira.

Gre za dva dogodka združena v enega: najprej slikarji odslikajo nato poeti odberejo in nakoncu vsi skupaj odžuramo :)

Prav gotovo bo luštno in v zanimivem ambientu, zatorej pridite bodisi za ves dan ali pa vsaj ob 18h

Se vidimo!

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
28. 07. 2010 ob 09:44

Seveda, to je danes!

Lp, Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!