Poslano:
05. 07. 2010 ob 13:33
??
Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:07
B.
bi vprašala, katere od treh pesmi, tvojih današnjih ti je najbolj odkrita?
Tista, v kateri te je tebe največ?
Lahko tudi ne odgovoriš.
lp,hope
Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:11
.
po moje veš tudi sama.
To je "Kaplja"
... in v njej me je največ.
Lp
B
Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:19
.
Berem Rilkea, prvo pismo sem že.
Preprosto, odkrito, da ni blefa. Kritika: pogled vase.
In to je včasih nekaj imaginarnega, kakor dopustit in počakat,
ne čas, zmožnost tega. Mogoče pa dojemam čisto po svoje. Nemogoče to
klasificirat in štemplat.
Si bral ti ta Pisma mlademu pesniku in Pisma mladi dami?
lp,h
Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:22
.
jaz ne bral tuja pisma
Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:41
.
Vendar blizu sebe in daleč stran od sebe sebi je mogoče?
Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:43
točno tako
Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:48
Strah, panika, ohromitev lastne moči - ubija in beži od lastnega zavedanja, tudi rešitve, tko?
In kje potem je človek, ločen od sebe, zaradi strahu?
Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:51
.
ničesar nas ni strah, zato človek ni ločen od sebe.
Je koga strah ?
Komentiranje je zaprto!