Forum

HVALA TI ZA ŽIVLJENJE - avtor Brainstormer

HVALA TI ŽIVLJENJE avtor Brainstormer

B.
samo to, pesem je res prava ZAHVALA ŽIVLJENJU.
Pohvalil si vse, kar se trudi in kar je. Dobra. no 50
lp,h
 

Brainstormer

Poslano:
05. 07. 2010 ob 13:33

??

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:07

B.
bi vprašala, katere od treh pesmi, tvojih današnjih ti je najbolj odkrita?
Tista, v kateri te je tebe največ?
Lahko tudi ne odgovoriš.
lp,hope

Zastavica

Brainstormer

Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:11

.
po moje veš tudi sama.

To je "Kaplja"

... in v njej me je največ.

Lp

B

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:19

.
Berem Rilkea, prvo pismo sem že.

Preprosto, odkrito, da ni blefa. Kritika: pogled vase.

In to je včasih nekaj imaginarnega, kakor dopustit in počakat,

ne čas, zmožnost tega. Mogoče pa dojemam čisto po svoje. Nemogoče to

klasificirat in štemplat.

Si bral ti ta Pisma mlademu pesniku in Pisma mladi dami?

lp,h

Zastavica

Brainstormer

Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:22

.

jaz ne bral tuja pisma

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 07. 2010 ob 14:41

.
Vendar blizu sebe in daleč stran od sebe sebi je mogoče?

Zastavica

Brainstormer

Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:43

točno tako

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:48

Strah, panika, ohromitev lastne moči - ubija in beži od lastnega zavedanja, tudi rešitve, tko?

In kje potem je človek, ločen od sebe, zaradi strahu?

Zastavica

Brainstormer

Poslano:
05. 07. 2010 ob 15:51

.
ničesar nas ni strah, zato človek ni ločen od sebe.

Je koga strah ?

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!