Forum

Lilicija na portalu

.
Odločno zavračam vse zlobne namige, da pišem aforizme.

Pišem le : Nesonete, HayQ-je, Viharete, Maforizme ter Poročila.

Ker vse svoje ideje le prenesem iz tistega praznega prostora tam gor,
ni nobena moja PESEM, temveč je moja PRENESEM.

V izogib "Lilicije " ( Ni ppovezano z nobenim imenom, kot bi zlonamerneži lahko mislili, temveč je le skovanka LI(TERARNE) (PO)LICIJE ), se ne ukvarjam z definiranimi pesniškimi oblikami, gre preveč materiala v nič.

Aforizme pa prepuščam Don Kihotu, ki je v njih res odličen.

Lp

razjarjeni

B
 

Brainstormer

Poslano:
18. 06. 2010 ob 18:17

.
Upam, da tega ne bo nihče preveč resno vzel, zame je le hec,
kot življenje....,

lDon pa je dober čisto zares in rad berem njegove Aforizme.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!