se pridružim Zalkinemu predlogu. Tko so se recimo začela moja tihožitja. Iz pesmice s tremi deli, ki so bli okvirno povezani (če bi gledal sliko kake stare ruske pravljice o jagi babi) pa vseeno niso šli v eno pesem.
Poskusi Vito, zna biti zabavno in posamezni deli lahko postanejo dobra majhna celota. In dobijo na vrednosti.
lp CZB
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!