Forum

Vito - TI SI MI V KRVI

Vito, pozdravljen,

Razdeli tole Ti si mi v krvi avtor vito na več objav.

Če meniš, da pašejo skupaj, potem označi s številkami ali rimskimi številkami ali črkami.

Lp,
Zalka
 

coprnica z barja

Poslano:
04. 06. 2010 ob 08:57

se pridružim Zalkinemu predlogu. Tko so se recimo začela moja tihožitja. Iz pesmice s tremi deli, ki so bli okvirno povezani (če bi gledal sliko kake stare ruske pravljice o jagi babi) pa vseeno niso šli v eno pesem.

Poskusi Vito, zna biti zabavno in posamezni deli lahko postanejo dobra majhna celota. In dobijo na vrednosti.

lp CZB

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!