Forum

KITKE v Sežani na Kosovelov dan odhoda, 27. maj

Pozdravljeni,

v četrtek, 27. maja 2010, bo ob 18. uri v Kosovelovi knjižnici v Sežani predstavitev likovno pesniške knjige Kitke z razstavo originalnih platen.

Gostujejo avtorice Jana Pečečnik, Sonja Votolen in jaz.
Pogovor o poeziji in slikah iz Kitk bo vodil Rudi Kerševan.
Glasbena gostja pa bo Maja Kenda (gong in tibetanske sklede).

Prijazno vabljeni!

Se veselim, Ana
 

Ana Porenta

urednica

Poslano:
25. 05. 2010 ob 16:07

Ta dan odhoda je mišljen kot smrtnodnevni dan (torej mini kulturni praznik, ker smo v naši deželi navajeni obeleževati take obletnice ;-).

Lp,
Ana

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
25. 05. 2010 ob 16:47

Upa, da se vidimo, lp adisa!

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
25. 05. 2010 ob 16:49

Upam!!!

Zastavica

Gregor Grešak

skrbnik

Poslano:
31. 05. 2010 ob 16:56

Takole je zgledalo v Sežani:
http://foto.zru.si/pesem_si/kitke_v_se__ani

prišla sta tudi Adisa in Legy
Adisa, Legy in Ana

hvala!

Zastavica

Legy

Poslano:
31. 05. 2010 ob 17:11

iii, kok smo lepi ;)

Prosim. :)

Legy

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
31. 05. 2010 ob 20:05

Ja, bilo je prijetno, ma normalnu, sej smo bli n Krasi in u kitkh. Legy, slika je res fajn, v tebi valovi morje mladostnih šepetov, še jaz, ki sem na vseh slikah pravo revše, sem na tej še kar primerna, Ana,ti si pa itak sonček tudi v dežju . Hvala, še Kosovelov duh je bil sigurno vesel prepletanja besed, zvokov in barv.
Lp, adisa

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
03. 06. 2010 ob 20:33

In tukaj je še en pogled od zunaj:

http://www.slomedia.it/?mod=aktualno&action=viewOne&ID=6584

Lp, Ana

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
03. 06. 2010 ob 23:50

Super fotke in vidim, da je bil krasen večer, tudi lepo obiskan! Kitke se pletejo po vsej Sloveniji, bravo!

Kerstin

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!