Forum

Kratka 5

Kratka 5 avtor cmera

cmera,

kako veš, ali je včeraj adijo ali je danes? Še.
Lp,
hope
 

cmera

Poslano:
18. 05. 2010 ob 07:34

Dobro jutro Hope.
Ja je res tako, da se včasih vprašam kdaj zavraga je minil "včeraj"

Lep sončen dan ti želim
N.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
18. 05. 2010 ob 14:12

ej cmera,
včerajšnje misli mislijo danes? za včeraj, za danes, oboje?
ali mine danes ko mine jutri, hipotetično? npr.???
Lp,
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!