Forum

ODA SUNCU - MAKI

ODA SUNCU avtor MAKI

Maki, samo to lahko rečem, da če uživam v branju kakšne poezije prav posebej, uživam v branju tvoje.

naj sonce sije na tvojo pesniško dušo in inspiracijo še naprej.

lp Teja
 

ajda

Poslano:
12. 05. 2010 ob 12:48

se pridružujem Tejinemu komentarju, vse je res:)), seveda pa si sončka vzamemo tudi zase, v takšni in drugačni obliki in razsežnostih:)).

lp, ajda

Zastavica

MAKI

Poslano:
12. 05. 2010 ob 13:26

Hvala dekleta,

Naj sonce kar naprej obiskuje vaša okna...

Lepo pozdravljeni,

MAKI

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
12. 05. 2010 ob 15:23

Za Sončka pa zmeraj navijam!

Lepo, MAKI.
LP; Lidija

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
12. 05. 2010 ob 20:08

Ej MAKI

oda, ki piše, ja pod oranžnim soncem. Točno.
Si mogoče bil za 1.maj. za počitnice na S Afrike?
Zaradi sončka mislim... ?
*
hope

Zastavica

MAKI

Poslano:
13. 05. 2010 ob 12:29

Lidija, tudi jaz ne maram dež, čeprav brez njega ne gre. Sonce pa je izvir topline - upam, da ne bomo "zaledeneli" vsaj naslednjih tristo let!

Ej, Hope, žal nisem bil v Afriki; za tolažbo Sonček pride v Emono... in še marsikje. Naj tudi tebe vsakič obišče.

Lep pozdrav,
MAKI

Zastavica

ajda

Poslano:
13. 05. 2010 ob 12:46

Maki, tudi v dežju je lepo, če odsevaš toplino in dobiš izvir, hehe:))). Grem zdaj kaplje dežja lovit:)).

lp, ajda

Zastavica

MAKI

Poslano:
13. 05. 2010 ob 13:08

Ajda, verjetno imaš prav.
Želim ti dober lov - karkoli je na trnku. :):):)

lp, MAKI

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
14. 05. 2010 ob 04:36

MAKI, saj je Ljubljana lepo mesto. Tromostovje, Stari grad, Barje.
Če se kdaj premisliš, boš prišel dobro tudi če gre v Čuri muri na počitnice,
še ceneje kot k sosedom. In imenitno je, da je mir, res mir. Nobene gneče.
Vse dobro,
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!