MAKI, saj je Ljubljana lepo mesto. Tromostovje, Stari grad, Barje. Če se kdaj premisliš, boš prišel dobro tudi če gre v Čuri muri na počitnice, še ceneje kot k sosedom. In imenitno je, da je mir, res mir. Nobene gneče. Vse dobro, hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!