Tomaž, a je mojster uravnalec kisline ali mojster popravlja uravnalca kisline? :) Če je drugo, moraš skočit z rodilnikom, če je pa prvo, bi mi pa bolje delovalo z ločili ( a sem tečna?) :)))
Hehe, zgodil se je pa škrat zato, ker sem imel prej regulator (ta bi bil pa v tej obliki menda pravilen) in sem ga avtomatično zamenjal z uravnalcem. Lp
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!