Forum

Zlata ladjica - avtor Sigi

http://www.pesem.si/article.php?blog_id=23990&vir=5

Fenomenalna pesem!
Vse pohvale (:

LP,
Nemo

P.s. Sta avtorja oba Sigi - torej ti in Serigala?
 

Žiga Stopinšek - Sigi

skrbnik

Poslano:
26. 04. 2010 ob 16:46

oba oba, soavtorja :) hvala nemo!

pripomogel je tudi ambient Zlate ladjice in moja alergija na cveten prah.

Pa kuli in papir od Serigale, seveda. :)

lp

Zastavica

Poslano:
26. 04. 2010 ob 17:48

sva poskusila. :)

Zlata ladjica in pogled na ljubljanski grad. :)

hvala tudi Zalki, ki je potem pregredala najino pesem! :)

hvala Nemo! ;)

lp

Zastavica

Lea199

Poslano:
26. 04. 2010 ob 20:55

Bravo obema.

Sinoči sem hotela pohvaliti vajino Zlato ladjico, nerodna kot sem nisem znala odpret nove teme.
Pesem mi je zelo všeč.

Lp, Lea

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!