Forum

Cvetje valovi - napisala Lea

Cvetje valovi avtor Lea199

Lea, mi je všeč, lepa je.
Iz raja v raj...ali pa se osebe menjavajo.
Samo da je spol različen...Ni tko in dobro si trofla.
lp,h
 

Lea199

Poslano:
08. 04. 2010 ob 21:39

Hope hvala!

Mislila sem iz ene naravne lepote v drugo. Kako lepa je pomlad, cvetje, žuboreč potoček in most delo človeških rok, ki vse to povezuje.
Seveda sta tu različna spola, ki uživata ... v resnici spol sploh ni važen, prav vsi uživamo raj naravnih lepot.
Tam kjer se naravi poridruži še ljubezen, zaljubljenost je raj popolen.

Lep večer!
Lea

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!