Forum

ISKANJE PRETEKLOSTI - avtorica coprnica z barja

ISKANJE PRETEKLOSTI avtor coprnica z barja

Pozdravljena,

ti si pa našla temo za opis, pa zadetek je u terno tudi!
Dve na kolenih, eno gleda, drugo...
Napisala si, kot bi te človek gledal lv živo v situaciji.
Odlično. No...
Lp,
h
 

coprnica z barja

Poslano:
09. 04. 2010 ob 13:14

hvala hope,

da povem - tista druga je spomin...nekje daleč in zadaj, včasih pa ravno tam, kjer sem napisala, da je - na meni, v meni, na kolenih, v naročju...

lep vikend ti želim

Teja

Zastavica

cmera

Poslano:
09. 04. 2010 ob 15:19

lepo te je spet srečati tukaj, prijateljica.Čeprav si mi otožna - upam, da se motim.
mislim nate

N.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!